Titles you rated
Iron ManRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Terminator: Dark FateRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 2.0
Another ChildRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.5
ResistanceRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.5
The UnderdogRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5