Titles you rated
On the Beach at Night AloneRated ★ 4.0
PatersonRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 3.0
The King of JokguRated ★ 3.5
ElleRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
Yourself and YoursRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 2.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.0
Justice LeagueRated ★ 1.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
A Simple LifeRated ★ 4.5
LifeRated ★ 3.0
Wind RiverRated ★ 3.5