Movies
Ratings
65
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
InnerspaceRated ★ 5.0
Ender's GameRated ★ 5.0
PrisonersRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The CounselorRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 2.0
Once Upon a Time in MexicoRated ★ 4.0
FailanRated ★ 5.0
The RockRated ★ 4.0
The PatriotRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 5.0
Twelve MonkeysRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 3.0