Movies
Ratings
444
ChallengersRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 4.0
The FatherRated ★ 4.0
The Banshees of InisherinRated ★ 4.5
BoyRated ★ 4.5
White NoiseRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
C'mon C'monRated ★ 5.0
The French DispatchRated ★ 4.5
AnnetteRated ★ 4.0
Paddington 2Rated ★ 4.0
Mistress AmericaRated ★ 4.0
The GuiltyRated ★ 3.5
Emma.Rated ★ 3.5
Dick Johnson Is DeadRated ★ 4.0
Meek's CutoffRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.0