Series
Ratings
50
The BoysRated ★ 3.0
The BoysRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 2.5
The Walking DeadRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 1.5
Adventure TimeRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 3.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 1.5
SherlockRated ★ 4.0
SignalRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
The Office Season 2Rated ★ 5.0