Movies
Ratings
476
NightcrawlerRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 3.0
Nobody from NowhereRated ★ 4.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.5
Cube²: HypercubeRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 4.5
There's Something About MaryRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 4.0
ClickRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
Taxi DriverRated ★ 3.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.5
Coin Locker GirlRated ★ 2.0
A Man Called OveRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0