Movies
Ratings
57
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 4.0
The Anthem of the HeartRated ★ 4.0
HancockRated ★ 2.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.0
The Brand New TestamentRated ★ 2.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.5
A Silent VoiceRated ★ 3.0- Untouchable LawmenRated ★ 2.5
The Terror LiveRated ★ 1.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0