Titles you rated
The SubstanceRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 2.5
SleepRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Shoot 'Em UpRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The ChildeRated ★ 3.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 1.5
The UnfairRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 3.0
MementoRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 3.5
Dark PhoenixRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 2.5
MoneyRated ★ 2.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5