Movies
Ratings
812
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 5.0
Tony TakitaniRated ★ 5.0
CommissionRated ★ 0.5
Look BackRated ★ 4.5
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
HereticRated ★ 3.0
To LiveRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.0
Hijack 1971Rated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0