Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Evil GeniusRated ★ 4.0
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 3.5
American Murder: Gabby PetitoRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 1.5
AdolescenceRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
EuphoriaRated ★ 4.5
UploadRated ★ 4.5
The BoondocksRated ★ 5.0
Akudama DriveRated ★ 4.0
BLOOD-CRated ★ 4.0
NANARated ★ 5.0
ClaymoreRated ★ 4.5
Recipe for FarewellRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0- Death ParadeRated ★ 4.0
Elfen LiedRated ★ 4.5
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 4.5