Series
Ratings
30
Some Day or One DayRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.5
A Time Called YouRated ★ 4.5
Strong Woman KangNamSoonRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0