Titles you rated
Our TimesRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.0
The UnfairRated ★ 3.5
Big MatchRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 0.5
BoltRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 4.5