Movies
Ratings
499
Malcolm & MarieRated ★ 2.5
Never Ending StoryRated ★ 2.5
Phantom ThreadRated ★ 3.5
MenRated ★ 4.0
The Human Centipede First SequenceRated ★ 0.5
CarrieRated ★ 1.5
OculusRated ★ 5.0
The Bridge CurseRated ★ 1.5
BarbarianRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 3.0
Fallen AngelsRated ★ 4.5
Set Me FreeRated ★ 2.5
The WitchRated ★ 1.5
CureRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 4.5
EpitaphRated ★ 5.0
Hijack 1971Rated ★ 3.5
Project SilenceRated ★ 1.5