Titles you rated
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 5.0
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 5.0
My NameRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 5.0- DoubtRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0