Titles you rated
GoblinRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 4.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0- Cosmic Baton Girl Comet-sanRated ★ 4.0
- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 5.0
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 4.0
Shugo Chara!Rated ★ 4.0
One More Happy EndingRated ★ 4.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.5
Missing YouRated ★ 3.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0
Blue Spring RideRated ★ 4.5
Blue ExorcistRated ★ 4.0
Beyond The BoundaryRated ★ 4.0