Titles you rated
Frozen IIRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Forbidden DreamRated ★ 3.0
The MistRated ★ 2.0
Green BookRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 2.5
MoneyRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Rough NightRated ★ 2.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
SkyscraperRated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
A Story of YonosukeRated ★ 2.5
Ocean's EightRated ★ 2.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
ThorRated ★ 1.5