Titles you rated
District 9Rated ★ 4.5
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.5
ClickRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5