Titles you rated
Woman of DignityRated ★ 4.0
What Happens to My Family?Rated ★ 3.5
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.5
The Sound of Your HeartRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5
RememberRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.5