Movies
Ratings
155 Linda Linda LindaRated ★ 3.5 Linda Linda LindaRated ★ 3.5
 TitanicRated ★ 4.0 TitanicRated ★ 4.0
 Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0 Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
 First SummerRated ★ 4.0 First SummerRated ★ 4.0
 About a Place in the Kinki RegionRated ★ 1.0 About a Place in the Kinki RegionRated ★ 1.0
 Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 5.0 Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 5.0
 MovingRated ★ 2.5 MovingRated ★ 2.5
 Swallowtail ButterflyRated ★ 0.5 Swallowtail ButterflyRated ★ 0.5
 Loving VincentRated ★ 3.0 Loving VincentRated ★ 3.0
 The Grand Budapest HotelRated ★ 2.5 The Grand Budapest HotelRated ★ 2.5
 Nobody KnowsRated ★ 3.5 Nobody KnowsRated ★ 3.5
 WhiplashRated ★ 3.0 WhiplashRated ★ 3.0
 Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 3.5 Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 3.5
 Talk to MeRated ★ 3.0 Talk to MeRated ★ 3.0
 SolaninRated ★ 3.5 SolaninRated ★ 3.5
 HappyendRated ★ 3.0 HappyendRated ★ 3.0
 All We Imagine As LightRated ★ 2.5 All We Imagine As LightRated ★ 2.5
 Last MileRated ★ 3.5 Last MileRated ★ 3.5
 ParasiteRated ★ 3.5 ParasiteRated ★ 3.5
 About TimeRated ★ 4.0 About TimeRated ★ 4.0