Series
Ratings
117
Here Comes Mr. OhRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 2.5
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 3.5
The Best HitRated ★ 3.0
Beautiful MindRated ★ 1.5
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 2.5
One Well-Raised DaughterRated ★ 2.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Hi! School - Love OnRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.5
Pushing DaisiesRated ★ 5.0
Mrs. CopRated ★ 2.5
EXO Next DoorRated ★ 2.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 4.0
Prime Minister and IRated ★ 2.5
HeartstringsRated ★ 2.5
Mischievous KissRated ★ 3.0