Movies
Ratings
227
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.5
The House of UsRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 3.5
MasterRated ★ 2.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.5
Hot Young BloodsRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 2.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.5
The ConjuringRated ★ 2.0
Home AloneRated ★ 4.5
In Our PrimeRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0