Titles you rated
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
HancockRated ★ 2.5
The Hurt LockerRated ★ 2.0
World War ZRated ★ 2.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.0
EqualsRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 1.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The Royal TailorRated ★ 1.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 2.0
Heavenly ForestRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0
R-PointRated ★ 2.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 2.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 1.5
Miss Gold DiggerRated ★ 0.5