Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Beyond the BarRated ★ 2.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Tokyo SwindlersRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 3.5
What Comes After LoveRated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.5
The Marked Heart Season 1Rated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 3.0