Series
Ratings
37
LIAR GAMERated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Hana KimiRated ★ 2.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 0.5
Youn's KitchenRated ★ 0.5
PastaRated ★ 3.0- GokusenRated ★ 3.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0
GiantRated ★ 0.5
Gokusen Special 3Rated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 0.5
Drinking SoloRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 3.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 1.0
The Black SwindlerRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0