Series
Ratings
152
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
AnnaRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.5
The Rising of The Shield HeroRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Yu-Gi-Oh! GXRated ★ 5.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
86Rated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
One Ordinary DayRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
My NameRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Into the NightRated ★ 4.0