Titles you rated
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 5.0
Flying ColorsRated ★ 4.5
Tamako Love StoryRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
Romance of Their OwnRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5
Like for LikesRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.5