Titles you rated
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Nobody 2Rated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
BallerinaRated ★ 3.5
The People UpstairsRated ★ 4.0
TRON: AresRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Die BadRated ★ 4.0
Guy Ritchie's the CovenantRated ★ 4.0
CureRated ★ 4.0