Titles you rated
The Greatest LoveRated ★ 4.5- Knowledge Channel eRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 2.0
PastaRated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 2.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5- Living Among the RichRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.5
It Started With a KissRated ★ 4.0