Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
ConclaveRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 2.5
WickedRated ★ 5.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
The FlashRated ★ 3.0