Titles you rated
Taken 2Rated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.5
Star TrekRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.5
Live Free or Die HardRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0