Movies
Ratings
50
MaleficentRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The WigRated ★ 2.5
The RingRated ★ 3.5
Don't ClickRated ★ 4.5
White: The Melody of the CurseRated ★ 3.0
Death BellRated ★ 2.5
Child's PlayRated ★ 2.5
Silent HillRated ★ 5.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 4.0
Jack ReacherRated ★ 2.5
Pacific RimRated ★ 3.5
As OneRated ★ 3.0