Titles you rated
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
A Christmas CarolRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.5
BraveRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.5
The Royal TailorRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
Step Up All InRated ★ 3.5
Stormy NightRated ★ 4.5
Easy ARated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0