Series
Ratings
107
I Believe in LoveRated ★ 4.5
HealerRated ★ 4.5
Mr. BackRated ★ 3.5
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 4.5
The Great King, SejongRated ★ 3.0
Likeable or NotRated ★ 3.5
Which Star Are You From?Rated ★ 3.5
City HallRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 5.0
Three DaysRated ★ 3.5
Sharp2Rated ★ 3.5
What Happens to My Family?Rated ★ 5.0
Three BrothersRated ★ 3.5- Fairy CommiRated ★ 3.5
- You Are My DestinyRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0- Hwarang Fighter MaruRated ★ 3.5
- I Need a FairyRated ★ 2.0
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 2.5