Movies
Ratings
273
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 5.0
And So The Baton Is PassedRated ★ 5.0
The Scent of Green PapayaRated ★ 4.5
Looking for Magical DoremiRated ★ 4.0
AntiqueRated ★ 2.0
Julie & JuliaRated ★ 4.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
Her Love Boils BathwaterRated ★ 5.0
The King's Case NoteRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
A Silent VoiceRated ★ 5.0
Memoir of a MurdererRated ★ 5.0- The Wandering MoonRated ★ 5.0
SpencerRated ★ 5.0
Love Live! The School Idol MovieRated ★ 5.0
Beyond the Boundary: I'll Be Here - PastRated ★ 3.0
Patisserie Coin De RueRated ★ 4.0
Feels Good ManRated ★ 5.0