Titles you rated
Perfect ProposeRated ★ 3.5
Hare+GuuRated ★ 4.0
A Sign of AffectionRated ★ 5.0
Tamako MarketRated ★ 4.0
Tsurune: Kazemai High School Kyudo Club Season 1Rated ★ 5.0
Tsurune: The Linking ShotRated ★ 4.5
SUPER LOVERSRated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 5.0
Mr. Villain's Day OffRated ★ 4.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 5.0
Hospital ShipRated ★ 2.5
Screw-Up Adults' SharehouseRated ★ 0.5
The Ancient Magus' Bride: The Boy from the West and the Knight of the Blue StormRated ★ 5.0
Omniscient Interfering ViewRated ★ 2.0
My Secret TerriusRated ★ 1.0
Still 17Rated ★ 3.0
VIPRated ★ 2.0
How Do You Play?Rated ★ 1.0
SUPER LOVERSRated ★ 5.0- Phantom Thief JeanneRated ★ 4.0