Titles you rated
The PiratesRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.5
My Scary GirlRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 3.5
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
ArdorRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 4.5