Titles you rated
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
The Return of the Condor HeroesRated ★ 5.0
Relying on Heaven to Slaughter DragonsRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.5
Witch Yoo HeeRated ★ 4.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.0
Shoot for the StarsRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Thousand Years of LoveRated ★ 3.0
Prince HoursRated ★ 4.0
Three BrothersRated ★ 4.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5- Nine Tailed FoxRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.5