Series
Ratings
407
Reply 1988Rated ★ 5.0
Crime Scene ZeroRated ★ 2.5- New Mobile Report Gundam WRated ★ 5.0
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
A Ninja and Assassin Living TogetherRated ★ 2.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Vampire in the GardenRated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
Bloody Game Season 1Rated ★ 2.5
The Devil's PlanRated ★ 3.5- 신삼국지Rated ★ 2.5
Hotel Del LunaRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
My Dearest NemesisRated ★ 3.0
The Elusive SamuraiRated ★ 4.5
My Wife Has No EmotionRated ★ 3.5
My New Boss Is GoofyRated ★ 2.5