Movies
Ratings
110
Late BlossomRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 3.5
The ChorusRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 2.5
Toy StoryRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.0
Postman to HeavenRated ★ 2.0
BrokenRated ★ 3.5