Series
Ratings
542
You and Everything ElseRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- Heroine 6Rated ★ 3.0
Cafe AmorRated ★ 2.5
Dancing 9 Season 3Rated ★ 4.0
Dancing 9 Season 2Rated ★ 4.5- TtoganjipRated ★ 2.5
Digimon Adventure:Rated ★ 2.5
MMTGRated ★ 3.5
Dancing 9Rated ★ 4.0
Oh Eun Young's Golden Counseling CenterRated ★ 4.0
Naked HistoryRated ★ 2.0
Talk Pa One 25 O'ClockRated ★ 2.5- 한블리 (한문철의 블랙박스 리뷰)Rated ★ 2.5
- The Genius Paik 2Rated ★ 3.0
Beat CoinRated ★ 3.5
Good GirlRated ★ 2.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.5- Charingeon Jwippuldo EobsjimanRated ★ 3.5
Society GameRated ★ 3.0