Movies
Ratings
969
Natural CityRated ★ 3.0
20th Century Boys - Chapter 2: The Last HopeRated ★ 3.0
The Day the Earth StoppedRated ★ 3.0
RoboCop 3Rated ★ 4.0
HighlanderRated ★ 4.5
Doomsday BookRated ★ 3.5
Ender's GameRated ★ 3.5
John CarterRated ★ 3.5
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 3.0
ContactRated ★ 3.5
Twelve MonkeysRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Tom and Jerry: The Complete CinemaScope CollectionRated ★ 4.5
Tom and Jerry: The MovieRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 4.0
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 4.5
Heart is...Rated ★ 3.5
Sector 7Rated ★ 1.5