Movies
Ratings
324
InceptionRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
Flavors of YouthRated ★ 3.0
Fall in Love at First KissRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Erin BrockovichRated ★ 4.0
Innocent WitnessRated ★ 3.5