Titles you rated
Slumdog MillionaireRated ★ 2.0
Let the Right One InRated ★ 2.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 4.5
TroyRated ★ 2.0
Spirited AwayRated ★ 0.5
HarmonyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
BlindRated ★ 0.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 0.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 1.5
SpellboundRated ★ 2.0
The MaskRated ★ 3.0