Titles you rated
Fight ClubRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 2.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
Soul SurferRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
The Fast and the Furious 3Rated ★ 3.5
2 Fast 2 FuriousRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5