Titles you rated
All InRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
KarmaRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
The Devil's PlanRated ★ 4.0
Lovestruck in the CityRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5