Titles you rated
Meteor GardenRated ★ 5.0
Meteor GardenRated ★ 5.0
Lie to MeRated ★ 4.0
Lizzie McGuireRated ★ 4.0- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 4.0
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 3.0
Dr. FrostRated ★ 1.0
My Fair LadyRated ★ 4.5
All About My MomRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.5
MaidsRated ★ 4.0
Miss KoreaRated ★ 2.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 0.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.5
Take Care of Us, CaptainRated ★ 0.5
Boys Over FlowersRated ★ 0.5