Titles you rated
Train to BusanRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
MotherRated ★ 4.5
After LifeRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 5.0
Moo-hyun, the Story of Two CitiesRated ★ 5.0
FamilyhoodRated ★ 2.0
Worst WomanRated ★ 4.5
Our Little SisterRated ★ 4.5
Sweet BeanRated ★ 4.5