Movies
Ratings
500
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0- PilotRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Close Your EyesRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 4.5
HuntRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
DenialRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.5- Love ResetRated ★ 3.5