Movies
Ratings
474
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 3.0
MegamindRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.0
Rocky IIRated ★ 3.5
Moo-hyun, the Story of Two CitiesRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5