Movies
Ratings
1054
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Predator: Killer of KillersRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 4.5
The Last of the Sea WomenRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
K-19: The WidowmakerRated ★ 3.5
Set It OffRated ★ 3.5
Conan the DestroyerRated ★ 3.5
Close Encounters of the Third KindRated ★ 4.0
Conan the BarbarianRated ★ 3.5
NonnasRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 1.5
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
David Holmes: The Boy Who LivedRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Next Three DaysRated ★ 4.0